SHG Immigration lawyers

Solow | Hartnett | Galvan

ІММІГРАЦІЙНІ АДВОКАТИ

Solow, hartnett and Galvan is dedicated to the practice of immigration law

Дозвольте Solow, Harnett, and Galvan та їхній відданій команді юристів та експертів стати Вашим партнером. Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law підтримають і спрямують Вас на Вашому імміграційному шляху. Офіси наших імміграційних адвокатів зручно розташовані у Філадельфії (Пенсільванія), Коллінгсвуді (Нью-Джерсі), та окрузі Честер (Пенсільванія).

immigration law office in Philadelphia

ОБЛАСТІ ПРАКТИКИ

Дозвольте нашим юристам з Solow, Hartnett та Galvan співпрацювати з Вами, щоб орієнтуватися в імміграційній системі впевнено та доступно.

Family-based immigration law in Philadelphia

Сімейна Імміграція

Наші адвокати можуть допомогти Вам подати заяву на зміну статусу, подати заяву про відміну умов умовного постійного проживання та представляти інтереси осіб, які стали жертвами домашнього насильства.

Philadelphia Employment-based Immigration help

Імміграція на основі працевлаштування

Більшість передових досліджень та сільськогосподарського виробництва США виконується іноземними громадянами. Ми допомагаємо корпораціям знайти потрібних людей для роботи.

Deportation defense in Philadelphia

Захист від Депортації

Вам вручили сповіщення про явку? Кохана людина зараз під вартою? Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law має великий досвід у питаннях депортації та видалення.

Assistance filing Immigration waivers in Philadelphia

Звільнення від відмови в імміграції

Ми спеціалізуємося на підготовці та подачі складних та трудомістких ситуацій у разі відмови в імміграції, необхідних для врахування факту в’їзду чи незаконного перебування в США.

I-9 consultation for businesses in Philadelphia

Відповідність I-9

Solow, Hartnett та Galvan можуть надати консультаційні послуги I-9, щоб Ваша компанія була готова до видачі NOI. Ми можемо допомогти Вашій компанії з відповідністю I-9.

Analyze and file Immigration Appeals in Philadelphia

Імміграційні апеляції

Наші адвокати є експертами в аналізі матеріалів справ та подачі апеляцій до BIA (Апеляційна рада з імміграційних справ), AAO (Адміністративне апеляційне управління) та Федеральні апеляційні суди.

У шукачів притулку, інтереси яких представляє адвокат, утричі більше шансів успішно завершити справу. Ми допоможемо Вам зібрати значну кількість доказів та достовірних свідчень, необхідних для обґрунтування Вашої заяви.

SOLOW, HARTNETT AND GALVAN ІММІГРАЦІЙНЕ ЗАКОНОДАВСТВО: ОСТАННІ БЛОГ-ПОСТИ

Будьте в курсі останніх новин, оновлень та наукових коментарів про зміни та модифікації імміграційної політики США.

Імміграція та расова геополітика – чому нас може навчити війна в Україні?

Імміграція та расова геополітика – чому нас може навчити війна в Україні?

Сполучені Штати та Європа історично віддавали перевагу групам білих іммігрантів та біженців. Закріпивши деяку нерозбірливу "білизну", Захід підштовхнув глобальну імміграцію до расової політики. З кожного куточку історично та расово привілейованих ми отримуємо від тих,...

ЗВЕРТАЙТЕСЬ СЬОГОДНІ
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи форму нижче, щоб зв'язатися з адвокатами Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law про Ваші імміграційні цілі. Наші офіси розташовані у Філадельфії, Коллінгсвуді та окрузі Честер. Якщо це надзвичайна ситуація, будь ласка, зателефонуйте нам, а не заповнюйте форму.

 

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ З SHG IMMIGRATION LAW

Solow, Hartnett and Galvan пропонує повний спектр імміграційних послуг, а наші фахівці з імміграції готові запропонувати Вам допомогу у навігації за складною імміграційною системою США. Наші імміграційні адвокати готові надати Вам послуги у зручно розташованих офісах у Філадельфії (штат Пенсільванія), Коллінгсвуді (штат Нью-Джерсі), та окрузі Честер (штат Пенсільванія.)