ADAM SOLOW

Партнер

Adam Solow | Philadelphia Immigration Attorney

Адвокат Адам Солоу має більш ніж 15-річний досвід ведення справ про захист від висилки в імміграційних судах США та Апеляційній раді з імміграційних справ (включаючи надання притулку, призупинення висилки, скасування висилки, коригування статусу та складні відмови). Солоу також представляє клієнтів у USCIS та інших суб-агентствах DHS з цілого ряду питань, таких як: сімейні імміграційні петиції (коригування шлюбу), натуралізація, звільнення від заборони на в’їзд, консульська обробка та візи U для жертви злочину. Він також веде судові процеси від імені клієнтів у Федеральному суді, включаючи судові накази Мандамуса, петиції про натуралізацію та петицію Habeas Corpus.

Солоу отримав ступінь доктора права на юридичному факультеті Вілланови у 2006 році. Під час роботи у Віланові він брав участь у роботі Клініки з надання послуг біженцям та мігрантам (CARES). Невтомний захисник своїх клієнтів він також є колишнім головою Філадельфійського відділення Американської асоціації імміграційних юристів (AILA). Він вільно розмовляє іспанською та італійською мовами.

Освіта:

Пенсільванський університет (University of Pennsylvania), В.А. (з відзнакою), 2001.

Юридична школа Вілланови (Villanova Law School), доктор юридичних наук, 2006.

Прийоми:

Верховний суд Пенсільванії.

Верховний суд Нью-Джерсі

Східний округ Пенсільванії

Район Нью-Джерсі

Апеляційний суд третього округу

Четвертий окружний апеляційний суд

Моя історія імміграції

Я родом із східноєвропейських єврейських біженців, які втекли від переслідувань та дискримінації на рубежі 20 століття. Мої бабуся та дідусь були американцями у першому поколінні, які боролися проти фашизму під час Другої світової війни. Моя дружина з Венесуели, і її сім’я також втекла від нинішньої політичної та гуманітарної катастрофи у цій країні. Як нащадок іммігрантів, одружений з кимось, хто також приїхав до Америки, щоб покращити життя для себе та своєї сім’ї, я глибоко усвідомлюю несправедливість нашої нинішньої імміграційної системи та невпинно працюю від імені моїх клієнтів та їхньої родини. Я бачу надії та мрії моїх дітей, дружини, друзів та предків в особі кожного клієнта, якого ми представляємо, і старанно працюю, щоб допомогти їм розпочати свою американську історію.

Як зв’язатися з Адамом

З Адамом можна зв’язатися за телефоном 856-240-1621 або електронною поштою [email protected]

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.

Top-rated Immigration lawyer Philadelphia
Best immigration lawyer in Philadelphia
Adam Solow | Philadelphia Immigration Attorney

ЗВЕРТАЙТЕСЬ СЬОГОДНІ
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи форму нижче, щоб зв'язатися з адвокатами Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law про Ваші імміграційні цілі. Наші офіси розташовані у Філадельфії, Коллінгсвуді та окрузі Честер. Якщо це надзвичайна ситуація, будь ласка, зателефонуйте нам, а не заповнюйте форму.