ALBA

JOSE

Помічник юриста

Alba Jose

Альба Хосе – офіс-менеджер у Нью-Джерсі в компанії Solow, Hartnett and Galvan, LLC.

Альба має понад 20 років адміністративного досвіду і в даний час є офіс-менеджером офісу Solow, Hartnett, and Galvan, LLC в Нью-Джерсі. Вона не тільки відповідає на всі телефонні дзвінки клієнтів та координує зустрічі адвокатів та помічників юристів, але й управляє повсякденною роботою нашого офісу в Нью-Джерсі, а також допомагає готувати та подавати заявки на отримання дозволу на роботу, продовження DACA та заявки на натуралізацію.

Альба відома своєю просвітницькою роботою з Об’єднаною методистською церквою та є одним із засновників The People’s Table, духовенство, яке забезпечує харчуванням бездомних у Камдені, штат Нью-Джерсі.

Моя історія імміграції:

Я родом із Домініканської Республіки, але більшу частину свого життя живу у Сполучених Штатах. Я сама пройшла імміграційний процес, тому можу співпереживати нашим клієнтам, які лише розпочинають свій шлях.

Як зв’язатися з Альбою:

З Альбою можна зв’язатись за телефоном 856-240-1621 або за адресою [email protected].

 

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ СЬОГОДНІ
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи форму нижче, щоб зв'язатися з адвокатами Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law про Ваші імміграційні цілі. Наші офіси розташовані у Філадельфії, Коллінгсвуді та окрузі Честер. Якщо це надзвичайна ситуація, будь ласка, зателефонуйте нам, а не заповнюйте форму.