Amy Gagas

Офіс-менеджер та старший юрист

Amy Gagas | Office Manager & Senior Paralegal

Емі розпочала свою кар’єру у сфері корпоративного права, а потім отримала можливість працювати у невеликій імміграційній юридичній фірмі, перш ніж вона приєдналася до нашої команди. Через двадцять років вона як і раніше з ентузіазмом спеціалізується на справах з імміграційного права, заснованих як на сім’ї, так і на роботі, включаючи петиції родичів, петиції професійних і кваліфікованих робітників, відмови від прав, професійні візи (H-1B, O, P ), візи жертв злочинів (віза U). /VAWA), візи для релігійних працівників, зміна статусу та продовження, заяви DACA/TPS та заяви на натуралізацію.

Моя історія імміграції:

Мені завжди було цікаво дізнаватися про інші культури та допомагати оточуючим. Мої прабабуся і дідусь були іммігрантами з Європи, які приїхали до Сполучених Штатів через острів Елліс на початку 1900-х років. Імміграція дуже близька і дорога моєму серцю, тому що мій чоловік і діти народилися в Греції, і ми зараз живемо недалеко від Філадельфії.

Як зв’язатися з Емі:

З Емі можна зв’язатися за телефоном 856-240-1621 або електронною поштою [email protected].

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ СЬОГОДНІ
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи форму нижче, щоб зв'язатися з адвокатами Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law про Ваші імміграційні цілі. Наші офіси розташовані у Філадельфії, Коллінгсвуді та окрузі Честер. Якщо це надзвичайна ситуація, будь ласка, зателефонуйте нам, а не заповнюйте форму.