Закон про шукачів притулку та біженців

Якщо Вам та/або Вашим близьким загрожує небезпека заподіяння шкоди у Вашій рідній країні через те, ким ви є, або якщо уряд вашої рідної країни не в змозі захистити Вас, притулок – це правовий статус, який уряд США може надати Вам та/ чи Вашій родині.

Пошук притулку в США — складний процес, і у особи, яка шукає притулку, набагато більше шансів отримати цей тип захисту, якщо у нього чи її є хороші представники юристів, які знають систему. За даними Університету Пенсільванії, (Національне дослідження доступу до адвоката в імміграційному суді, грудень 2015 р.), у осіб, які шукають притулку, яких представляє адвокат, утричі більше шансів отримати задоволення у їхній справі, ніж у заявників, які не мають адвоката.

Претенденти на отримання притулку повинні подати заяву про надання притулку протягом 1 року після в’їзду до Сполучених Штатів, якщо Ви не зіткнетесь з певними обставинами. Також потрібно, щоб заявник надав достовірні свідчення та значний обсяг доказів на підтримку свого клопотання – справи часто відхиляються, тому що заявник не надав достатньо доказів або надав їх неправильно.

SHG Immigration Law – це колектив юристів, які мають великий досвід роботи із заявами про надання притулку для заявників у всьому світі. Якщо Ви побоюєтеся повертатися в свою країну або у Вас вже є заява про надання притулку, що чекає на розгляд, будь ласка, зв’яжіться з нашим офісом сьогодні, щоб запланувати консультацію з одним з наших досвідчених юристів.

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.