Christina

Galvan

Партнер

Christina Galvan

Адвокат Крістіна Гальван присвятила свою юридичну кар’єру практиці імміграційного права.

Гальван була прийнята в Колегію адвокатів Пенсільванії в жовтні 2009 року і з тих пір займається імміграційним правом, спочатку в Bagia & Associates, а потім у Solow, Isbell та Palladino, LLC. Вона має великий досвід роботи із захистом від депортації, сімейними заявами, включаючи заяви про відмову від I-601A, заяви про надання притулку, петиції, засновані на зловживаннях (петиції VAWA), заяви про натуралізацію та заяви на неімміграційні візи, включаючи заяви на U -Візу. Вона є носієм іспанської мови.

Освіта:

Університет Темпл (Temple University), бакалавр гуманітарних наук, політологія зі спеціальністю латиноамериканські дослідження, на відміну, 2006 р.

Юридичний факультет Пенсільванського університету (University of Pennsylvania Law School), доктор юридичних наук, 2009

Прийоми:

Верховний суд Пенсільванії.

Моя історія імміграції:

Я громадянка США у першому поколінні, народилася і виросла на Кеннет-сквер, штат Пенсільванія. Мій батько народився в Гуанахуато, Мексика, а моя мати народилася в Пуерто Ріко. Я досі пам’ятаю, як була підлітком і допомагала моєму батькові підготуватися до тесту на натуралізацію, а потім вирушив з сім’єю в 1600 р. Callowhill на церемонію натуралізації. Тепер, будучи дорослою, яка розуміє імміграційний процес, я набагато більше ціную те, що той день справді означав для нього, і спокій, який він дав собі та моїй матері.

Мій інтерес до імміграційного законодавства зріс, коли мій нинішній чоловік, незважаючи на те, що він був відмінником і капітаном різних спортивних команд, зіткнувся з труднощами при вступі до коледжу, бо в нього «не було документів». Я бачила, наскільки несправедливою була система — як мати і навіть шкільні чиновники роками намагалися допомогти йому отримати грін-карту, але безуспішно.

Мені подобається те, що я роблю, тому що я знаю, наскільки важливою є ця робота для наших клієнтів, їхніх сімей та спільнот. У кожному своєму клієнті я бачу себе та свою сім’ю. Якби мій батько не перетнув кордон у повній самоті, коли йому було 16 років, мене б сьогодні тут не було; якби мій чоловік не перетнув кордон із мамою, коли йому було 8 років, наших дітей не було б тут сьогодні – і знання цього рухає мною щодня і з кожним випадком.

Як зв’язатися з Крістіною

З Крістіною можна зв’язатися за телефоном 856-240-1621 або 610-557-3333 або електронною поштою [email protected].

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ СЬОГОДНІ
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи форму нижче, щоб зв'язатися з адвокатами Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law про Ваші імміграційні цілі. Наші офіси розташовані у Філадельфії, Коллінгсвуді та окрузі Честер. Якщо це надзвичайна ситуація, будь ласка, зателефонуйте нам, а не заповнюйте форму.