Сімейна імміграція

Сімейна імміграція є однією з найпоширеніших причин, через яку клієнти звертаються до нас за юридичною допомогою. Адвокати Solow, Hartnett та Galvan мають великий досвід роботи з сімейними імміграційними процесами. Solow, Hartnett та Galvan можуть допомогти Вам подати заяву на зміну статусу, подати заяву про скасування умов постійного проживання та представляти інтереси осіб, які стали жертвами домашнього насильства, у клопотанні про імміграційні пільги у Сполучених Штатах.

Грін-карта для найближчих родичів громадянина/нки США

Якщо Ви є найближчим родичем громадянина США, Ви можете стати законним постійним жителем (отримати грін-карту) на підставі Ваших сімейних відносин, якщо Ви відповідаєте певним кваліфікаційним вимогам.

Ви є найближчим родичем, якщо Ви:

 • Чоловік/жінка громадянина/нки США;
 • Незаміжня дитина віком до 21 року громадянина/нки США;
 • Батько/мати громадянина/нки США (якщо громадянинові США 21 рік або більше).

Категорії переваг для сімейної візи

 • Інші члени сім’ї, які мають право подати заяву на отримання грін-карти, належать до наступних сімейних категорій «пріоритетних іммігрантів»:
 • Перша перевага (F1) – неодружені сини та дочки (віком 21 року і старше) громадян США;
 • Друга перевага (F2A) – неодружені сини та дочки (неодружені і до 21 року) законних постійних резидентів;
 • Друга перевага (F2B) – неодружені сини та дочки (віком 21 року і старше) законних постійних резидентів;
 • Третя перевага (F3) – одружені сини та дочки громадян США;
 • Четверта перевага (F4) – брати і сестри громадян США (якщо громадянинові США 21 рік і старше).

Якщо Ви розглядаєте можливість подання заяви на імміграцію за сімейною категорією, важливо, щоб Ви зв’язалися з нами, щоб обговорити Ваші обставини. Будь ласка, майте на увазі такі фактори:

 • Усі заявники, що іммігрують за сімейною категорією, повинні отримати юридичне зобов’язання Афідевіт про підтримку від свого спонсора як умову прийому.
 • Ваш спонсор має бути: 18 років чи старше; громадянин чи постійний резидент США; проживати у США; і може фінансово підтримати спонсорованого члена сім’ї. У деяких випадках може використовуватися сумісний спонсор.
 • Усі заявники, незалежно від віку, повинні пройти медичний огляд у призначеного лікаря, перш ніж імміграційна віза може бути видана. Це обов’язково.

Як і у випадку з іншими нашими послугами, ми прагнемо надати нашим клієнтам із сімейної імміграційної служби економічно ефективне та чесне представництво. Однією з переваг використання послуг нашої фірми для завершення процесу сімейної імміграції є знання того, що наші адвокати оцінять галузі Вашої справи, які вимагають особливої ​​уваги, спілкуватимуться з Вами під час Вашого процесу та підготують Вас до цього. Коли Ви або Ваші родичі постанете перед USCIS або співробітником консульства, Ваша співбесіда пройде гладко. Жоден адвокат не може і ніколи не повинен передбачати результати або гарантувати успіх в імміграційній справі, але адвокати Solow, Hartnett і Galvan запевняють Вас, що з нами як Ваші партнери в імміграційному процесі, Ви будете добре підготовлені до подання схваленої справи в USCIS або Державний департамент.

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.