Heydi

Diaz

Помічник юриста

Heydi Diaz

Хейді Діас — помічниця юриста в компанії Solow, Hartnett & Galvan, LLL, яка розмовляє англійською та іспанською мовами.

Діас – носій іспанської мови з Гондурасу. Працює у сфері імміграційного права понад рік. Вона надає широкий спектр підтримки нашим клієнтам, адвокатам та параюристам, а також підтримує безперебійну роботу офісу. В основному Діас працює над сімейними імміграційними справами, включаючи відстрочку виконання, U-візи та заяви на отримання громадянства. Наші адвокати часто звертаються до неї як першого контакту з нашими клієнтами. Адвокати також покладаються на неї при складанні необхідних документів, зустрічах з клієнтами та організації ведення клієнтських файлів. Діас дійсно подобається вчитися в інших, і вона застосовує всі свої навички, коли справа доходить до допомоги сім’ям іммігрантів, які довіряють нашій фірмі.

Моя історія імміграції:

Я народився в Гондурасі і емігрував до США, коли мені було лише 15 років. Я знаю, наскільки може бути розчаровує імміграційна система, оскільки я боролася протягом 10 років, перш ніж отримала притулок. Саме під час моєї довгої боротьби у мене розвинувся ентузіазм і бажання допомогти моєму ком’юніті та тим, хто проходить через той самий процес, що і я. Щодня мене мотивує можливість допомагати людям і я завжди готова до нових та цікавих викликів.

Як зв’язатися з Хейді:

З Хейді можна зв’язатися за телефоном 856-240-1621 або електронною поштою [email protected].

 

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ СЬОГОДНІ
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи форму нижче, щоб зв'язатися з адвокатами Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law про Ваші імміграційні цілі. Наші офіси розташовані у Філадельфії, Коллінгсвуді та окрузі Честер. Якщо це надзвичайна ситуація, будь ласка, зателефонуйте нам, а не заповнюйте форму.