Відповідність I-9 

Незалежно від того, чи було Вам або Вашій компанії надано «Повідомлення про перевірку» («Notice of Inspection») або «Повідомлення про намір оштрафувати» («Notice of Intent to Fine»), юристи Solow, Hartnett and Galvan можуть допомогти Вам. Ми також готові надати консультаційні послуги щодо відповідності I-9, щоб у разі видачі NOI Ви були готові.

Починаючи з листопада 1986 року, кожен новий співробітник повинен був заповнити Розділ 1 форми I-9, що підтверджує особу та право на роботу в перший день роботи. До закінчення 3-го дня прийому на роботу роботодавці зобов’язані заповнити розділ 2 форми I-9, вивчивши оригінали документів, що засвідчують особу, та дозволи на роботу, зафіксувавши дату початку прийому на роботу, відзначивши номер(и) документа у формі та завіривши підпис під страхом покарання за лжесвідчення у тому, що вивчені документи здаються справжніми і стосуються працівника.

Крайні санкції, включаючи кримінальні покарання, цивільні штрафи, виключення з державних контрактів або судові ухвали, що вимагають виплати заборгованості із заробітної плати або найму певної особи, можуть бути результатом недотримання вимог I-9.

Суворі цивільні та навіть кримінальні санкції можуть бути накладені, якщо Імміграційна та митна служба (ICE) Служба розслідувань національної безпеки (HIS) вважає, що ваша компанія порушила вимоги форми I-9. Наприклад, за свідоме наймання або постійне використання неуповноваженої особи можливі такі цивільно-правові санкції:

Перше порушення – від 375 до 3200 доларів на одного працівника.

Друге правопорушення – від 3200 до 6500 доларів на одного працівника.

Третє правопорушення – від 4300 до 16 000 доларів на одного працівника.

Аудит форм I-9 роботодавця нині є звичайним явищем з боку державних органів. Після отримання повідомлення про інспекцію (NOI) представники компанії повинні негайно звернутися до імміграційного адвоката. Усі роботодавці повинні бути повідомлені за три дні до проведення аудиту, і, як правило, можна домовитись про додатковий час. Мало того, що уряд має право перевіряти форми I-9, вони також можуть запросити список поточних та звільнених співробітників. Однак під час аудиту уряду заборонено переглядати анкети співробітників, розмовляти зі співробітниками та навіть входити до закритих приміщень компанії.

Як запобіжний захід адвокати Solow, Hartnett і Galvan готові провести ретельну перевірку відповідності вашої компанії I-9. Перегляд форм I-9 дає роботодавцю можливість навчити представників компанії, відповідальних за заповнення та відстеження форми I-9, допомогти розробити процедури відповідності та виправити існуючі технічні порушення.

Якщо вам було видано повідомлення про намір оштрафувати (NOIF), наші адвокати можуть допомогти як у переговорах про менший штраф, так і у запиті слухання перед суддею з адміністративних справ.

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.