Імміграційні апеляції

Відхилення запитів окремих осіб щодо звільнення від висилки або відхилення заявок про інші імміграційні пільги з боку співробітників USCIS, імміграційних суддів, BIA та AAO, на жаль, є реальністю для багатьох іммігрантів. Існує безліч причин, з яких у розгляді справи може бути відмовлено, але адвокати Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law мають досвід аналізу матеріалів справи, їх ретельної оцінки та консультування з найбільш ефективних та дієвих підстав для подання апеляції, якщо Ви зіткнетеся з відмовою. Адвокати Solow, Hartnett та Galvan мають багаторічний досвід і досягли великих успіхів у поданні та розгляді апеляцій на рішення USCIS та імміграційного суду. Наші адвокати часто розглядають справи в Апеляційній раді з імміграційних справ (BIA), Адміністративному апеляційному управлінні USCIS (AAO), Федеральних окружних судах США та Окружних апеляційних судах США та мають ліцензії у багатьох федеральних судах, включаючи Верховний суд США.

Багато імміграційних апеляцій мають дуже суворі терміни, і у Вас є всього 30 днів, щоб подати апеляцію, і якщо Ви пропустите своє вікно для апеляції, часто це неможливо виправити. Якщо ви зіткнулися з відмовою у вашій справі, вам слід негайно зв’язатися з нами, щоб призначити консультацію.

Many immigration appeals have a very strict timeline and you have as little as 30 days to file an appeal and if you miss your window for appeal this is often something that cannot be remedied. If you are facing a denial in your case, you should contact us immediately to schedule a consultation.

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.