Команда імміграційного права

У Solow, Hartnett and Galvan є спеціальна імміграційна команда, яка підтримуватиме та направлятиме Вас на Вашому імміграційному шляху. Наша команда складається з кількох талановитих людей.

Immigration Law Paralegal Office Manager

Amy Gagas 

Офіс-менеджер та старший юрист

Емі почала свою кар’єру, працюючи в галузі корпоративного права, а потім мала можливість працювати в невеликій фірмі імміграційного права, перш ніж приєднатися до команди Solow, Hartnett and Galvan. Вона спеціалізується на сімейних і трудових імміграційних справах, включаючи петиції родичів, петиції професіоналів і кваліфікованих працівників, відмову від прав, професійні візи (H-1B, O, P), візи для жертв злочинів (U віза/VAWA), візи для релігійних працівників , Зміна статусу та розширення, програми DACA/TPS і програми натуралізації. 

Philadelphia Immigration paralegal

Alex Diaz

Помічник юриста

Пан Діас працює у сфері імміграційного права понад 3 роки. Він надає широкий спектр підтримки клієнтам Solow, Hartnett і Galvan, його мотивує можливість допомагати людям. Алекс працює в основному над сімейними петиціями та заявками, включаючи заявки на зелену картку, відмову від I-601A та консульську обробку, а також заявки на надання притулку та пакети захисту від видалення.

Philadelphia Immigration law paralegal

Heydi Diaz

Помічник юриста

Гейді є рідною іспанською мовою з Гондурасу, і вона працює в основному над сімейними імміграційними справами для Solow, Hartnett і Galvan, включаючи відкладені дії, візи U та заявки на громадянство. Наші адвокати часто звертаються до неї як до першого контакту з нашими клієнтами. Пані Діас справді подобається вчитися в інших, і вона використовує всі свої навички, щоб допомогти сім’ям іммігрантів, які довіряють нашій фірмі.

Philadelphia Immigration Paralegal

Alba Jose

Помічник юриста

Альба має понад 20 років адміністративного досвіду і зараз є офіс-менеджером офісу Solow, Hartnett і Galvan, LLC у Нью-Джерсі. Вона не тільки відповідає на всі телефонні дзвінки клієнтів і координує зустрічі для адвокатів і помічників юристів, вона керує повсякденною роботою нашого офісу в Нью-Джерсі, а також допомагає підготувати та подати заявки на отримання дозволу на працевлаштування, поновлення DACA та заяви про натуралізацію.

cuba immigration philadelphia

Gleidys Solow-Martinez 

Менеджер з розвитку бізнесу

Глейдіс є менеджером з розвитку бізнесу компанії Solow, Hartnett & Galvan, а також усним і письмовим перекладачем. Вона допомагає юридичній фірмі з її бізнес-стратегіями та виконанням, зокрема в нашому філіалі в Нью-Джерсі; вона також співкерує нашими операціями в Латинській Америці.

cuba immigration philadelphia

Yosvan “Jimmy” Barroso 

Помічник юриста

Джиммі дуже захоплений імміграційним законодавством і щодня наполегливо працює, щоб надати найкращі послуги клієнтам Solow, Hartnett і Galvan. Він працює в основному в нашому відділі судових спорів, готуючи справи, пов’язані зі скасуванням депортації, притулку, зміною статусу перед EOIR, спеціальним зміною статусу неповнолітніх іммігрантів перед EOIR.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ СЬОГОДНІ
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи форму нижче, щоб зв'язатися з адвокатами Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law про Ваші імміграційні цілі. Наші офіси розташовані у Філадельфії, Коллінгсвуді та окрузі Честер. Якщо це надзвичайна ситуація, будь ласка, зателефонуйте нам, а не заповнюйте форму.