Звільнення від відмови в імміграції

Адвокати Solow, Hartnett та Galvan також можуть допомогти вам зі звільненням від імміграційної відмови. Розділ 212 Закону про імміграцію та громадянство має безліч причин, з яких особа може бути визнана неприпустимою для в’їзду до Сполучених Штатів. Неприпустимі підстави перешкоджають отриманню особою грін-карти (законного постійного проживання), а також отримання неімміграційних віз. Ці звільнення, що часто називають Extreme Hardship Waivers або Fraud Waivers, можуть бути звільненням від деяких з цих неприйнятних підстав за певних обставин.

Якщо USCIS стверджує, що ви «збрехали» імміграційній службі США або надали неправдиві відомості, або що ви були засуджені за злочин, може знадобитися звільнення. Багатьом особам потрібне звільнення від відмови через те, як вони в’їхали до США або, можливо, незаконно залишилися в Сполучених Штатах.

Нижче наведено деякі з найбільш поширених, а також важливих типів імміграційних звільнень від відмов.

  • I-601 Попереднє звільнення
  • I-601 Звільнення від відмови
  • I-212 Звільнення від відмови
  • 212(h) Звільнення від відмови
  • J-1 Звільнення через важкі умови
  • J-1 Звільнення без заперечень
  • J-1 Визволення для лікарів

Всі ці звільнення від відмов дуже складні, і в них може бути важко орієнтуватися. Наші адвокати в Solow, Hartnett і Galvan Immigration Law мають високу кваліфікацію в їх підготовці та подачі. Більшість цих імміграційних звільнень вимагають, щоб Ви визнали правопорушення, покаялися у своїх діях і встановили, що член сім’ї громадянина США або законного постійного жителя (Зелена карта) зазнає крайніх труднощів, якщо Ваша справа не буде схвалена. Якщо Вам потрібне звільнення або Ви вважаєте, що він може Вам знадобитися, зв’яжіться з нами, щоб призначити консультацію з одним із наших досвідчених юристів.

 

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.