Yosvan “Jimmy” Barroso 

Помічник юриста 

Jimmy Barroso | Philadelphia Immigration Paralegal

Джиммі Баррозу є помічником юриста в Solow, Hartnett & Galvan, LLC і вільно розмовляє іспанською, англійською, французькою та німецькою мовами.

Джиммі родом з Куби і почав свою кар’єру в галузі імміграційного права у Сполучених Штатах три роки тому. Він є ліцензованим адвокатом на Кубі і зараз навчається за програмою LLM в Університеті Темпл, юридичний факультет Бізлі. Мета Джиммі – скласти іспит на адвоката і мати можливість займатися юридичною практикою як ліцензований адвокат США.

Джиммі дуже захоплений імміграційним законодавством і щодня старанно працює, щоб надати нашим клієнтам найкращий сервіс. В основному він працює у нашому судовому відділі, готуючи справи, пов’язані зі скасуванням депортації, наданням притулку, коригуванням статусу перед EOIR, коригуванням статусу неповнолітніх іммігрантів перед EOIR. Він також готував U-візи, дозвіл на працевлаштування та проїзні документи, відмову від імміграції, USCIS та консульську обробку для подружніх віз та віз нареченої, а також заяви на натуралізацію. Крім SHG, Джиммі любить грати у шахи на площі Ріттенхаус та спілкуватися з друзями. Він вільно розмовляє іспанською, англійською, французькою та німецькою мовами.

Моя історія імміграції:

Я прибув до Сполучених Штатів у 2017 році і пам’ятаю, що коли я подавав свої імміграційні документи, для мене це був страшний досвід. Однак це дало мені сили та ентузіазм боротися за тих, хто опинився у схожій ситуації. Як писав кубинський апостол, адвокат Хосе Марті (мій батько цитував його кілька разів): “Займатися марним, коли можна зробити щось корисне, займатися простим, коли є мужність спробувати зробити важке, це позбавлення таланту його гідності”.

З Джиммі можна зв’язатися за телефоном 215-330-5244 або [email protected].

 

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ СЬОГОДНІ
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи форму нижче, щоб зв'язатися з адвокатами Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law про Ваші імміграційні цілі. Наші офіси розташовані у Філадельфії, Коллінгсвуді та окрузі Честер. Якщо це надзвичайна ситуація, будь ласка, зателефонуйте нам, а не заповнюйте форму.