kAte BroWN

Адвокат

Kate Brown | Immigration Attorney

Адвокат Кейт Браун спеціалізується на візах T та U для жертв злочинів і має великий досвід захисту інтересів іммігрантів, які зазнали експлуатації на робочому місці. Вона представляє клієнтів у USCIS з цілого ряду питань, включаючи сімейні петиції іммігрантів (коригування шлюбу), натуралізацію, відмову від заборони на в’їзд та консульську обробку. Браун також навчила адвокатів, постачальників послуг та правоохоронних органів виявлення ознак трудової експлуатації та забезпечення засобів правового захисту для постраждалих.

До приходу в Solow, Harnett & Galvan Браун працювала наглядовим адвокатом в організації «Justice at Work», де вона ініціювала імміграційний проект організації, допомагала розробляти та реалізовувати проект організації боротьби з торгівлею людьми та допомагала більше ста жертвам торгівлі людьми у забезпеченні законного імміграційного статусу. у Сполучених Штатах та возз’єднання зі своїми сім’ями.

Браун є членом Американської асоціації імміграційних юристів (AILA) і вільно розмовляє іспанською.

Освіта:

Кеньйон-коледж (Kenyon College), бакалавр, 2004 р.

Каліфорнійський університет (University of California), Берклі, магістр латиноамериканських досліджень, 2007

Юридичний факультет Клайнського університету Дрекселя (Drexel University Kline School of Law), доктор юридичних наук, 2013

Прийоми:

Верховний суд Пенсільванії

Верховний суд Нью-Джерсі

Східний округ Пенсільванії

Західний округ Пенсільванії 

Моя історія імміграції:

Кілька поколінь тому члени моєї родини переїхали до Сполучених Штатів із Росії, Ірландії, Німеччини та Уельсу. Бабуся і дідусь мого батька по батьківській лінії втекли з Росії, рятуючись від переслідувань. Вони змінили своє прізвище на Браун, коли прибули на острів Елліс, і оселилися у Філадельфії, де моя прабабуся продавала використаний одяг по будинках. Бабуся і дідусь мого батька по материнській лінії емігрували з Ірландії до Нью-Йорка, де мій прадід знайшов роботу в будівельних бригадах, які будували Голландський тунель. Прабабуся і дідусь моєї матері залишили Ірландію, Німеччину та Уельс і оселилися в Пенсільванії.

Я часто думаю про це перше покоління і жертви, які вони принесли нашій родині. Я пишаюся тим, що представляю нових американців у першому поколінні, коли вони орієнтуються у правовій системі, щоб побудувати нове життя для своїх сімей.

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ СЬОГОДНІ
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи форму нижче, щоб зв'язатися з адвокатами Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law про Ваші імміграційні цілі. Наші офіси розташовані у Філадельфії, Коллінгсвуді та окрузі Честер. Якщо це надзвичайна ситуація, будь ласка, зателефонуйте нам, а не заповнюйте форму.