Matthew

Hartnett

Партнер

Matthew Hartnett

Адвокат Метью Хартнетт має великий досвід ведення справ про захист від висилки в імміграційних судах США та Апеляційній раді з імміграційних справ (включаючи надання притулку, припинення висилки, скасування висилки, коригування статусу та складні відмови). Хартнетт також представляє інтереси клієнтів у USCIS та інших суб-агентствах DHS з цілого ряду питань, таких як: сімейні імміграційні петиції (коригування шлюбу), натуралізація, відмова від заборони на в’їзд, візи VAWA та U для жертв злочинів.

Хартнетт також керує бізнес-підрозділом Solow, Hartnett and Galvan, де він представляє малі та середні компанії з цілого ряду імміграційних питань для їх співробітників, включаючи трудові сертифікати PERM, петиції EB1/EB2/EB3, візи H-1B. , та випуски I-9. У підрозділі юридичного бізнесу SHG Хартнетт представляє інтереси окремих осіб та церков, яким потрібна віза R-1 для релігійних працівників, а також інші спеціальні неімміграційні візи, такі як неімміграційні візи O-1 та P-1.

До заснування Solow, Hartnett і Galvan Хартнетт був старшим помічником юриста в Solow, Isbell & Palladino, LLC. Він також є членом Американської асоціації імміграційних юристів (AILA) і вільно розмовляє іспанською.

Освіта:

Університет Вілланова (Villanova University), бакалавр, 2004

Університет Саламанки (Universidad de Salamanca), магістр латиноамериканських досліджень, 2008

Юридичний факультет Університету Рутгерса (Rutgers University School of Law), доктор юридичних наук, 2013

Прийоми:

Верховний суд Пенсільванії.

Верховний суд Нью-Джерсі

Східний округ Пенсільванії

Апеляційний суд третього округу

 

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ СЬОГОДНІ
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи форму нижче, щоб зв'язатися з адвокатами Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law про Ваші імміграційні цілі. Наші офіси розташовані у Філадельфії, Коллінгсвуді та окрузі Честер. Якщо це надзвичайна ситуація, будь ласка, зателефонуйте нам, а не заповнюйте форму.