Натуралізація

Одним з найкорисніших елементів нашої роботи як адвокатів у Solow, Hartnett and Galvan є натуралізація. Натуралізація є кульмінацією багаторічної наполегливої праці та самовідданості наших клієнтів, що дозволяє їм стати громадянами Сполучених Штатів. Процес натуралізації може бути складним процесом, у якому імміграційні юристи Solow, Hartnett та Galvan хочуть Вам допомогти, щоб спростити процес натуралізації для наших клієнтів.

Процес та вимоги для набуття статусу натуралізованого громадянина США тривалі та складні. Перш ніж Ви зможете подумати про подання заяви, Ви повинні відповідати наступним вимогам, на додачу до складання іспиту з англійської мови та основ громадянства США:

  • Вік 18 років або старше
  • Бути постійним резидентом США не менше п’яти років (якщо ви не одружені з громадянином США, у цьому випадку вам потрібно бути постійним резидентом США не менше 3 років)
  • Прожити у штаті не менше трьох місяців
  • Фізично перебувати у США не менше 30 місяців за останні п’ять років
  • Постійно мешкати у Сполучених Штатах з дати подання заяви до дати натуралізації.
  • Вміти читати, писати та говорити англійською
  • Мати знання з історії та цивільного права США
  • Мати добрі моральні якості
  • Бути вірним принципам Конституції США та бути лояльним до Сполучених Штатів Америки

Додаткові вимоги для натуралізації можуть включати постійне проживання в США протягом не менше трьох років і дотримання всіх правил як чоловіка/дружини/і громадянина США; служити у збройних силах США та відповідати всім іншим вимогам; або бути дитиною громадянина США, який народився за межами США, в даний час проживає в США та відповідає всім іншим необхідним правилам.

Якщо Ви хочете, щоб ми допомогли Вам з натуралізацією, ми будемо вашим провідником і будемо з Вами на кожному етапі шляху – від подання заяви N-400 до підготовки та участі у співбесіді з натуралізації. При необхідності ми також можемо попросити Службу громадянства та імміграції США (USCIS) прискорити церемонію присяги, подавши прохання про натуралізацію до Федерального суду, якщо з вашої співбесіди з натуралізації пройшло більше 120 днів, а Ви все ще не отримали рішення за вашою заявою. Solow, Hartnett та Galvan пропонує доступне, комплексне та індивідуальне представництво для кожного з наших клієнтів.

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.