ОБЛАСТІ ПРАКТИКИ

Дозвольте нашим юристам з Solow, Hartnett та Galvan співпрацювати з Вами, щоб орієнтуватися в імміграційній системі впевнено та доступно.

Practice Areas

Сімейна Імміграція

Наші адвокати можуть допомогти Вам подати заяву на зміну статусу, подати заяву про відміну умов умовного постійного проживання та представляти інтереси осіб, які стали жертвами домашнього насильства.

Practice Areas

Захист від Депортації

Вам вручили сповіщення про явку? Кохана людина зараз під вартою? Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law має великий досвід у питаннях депортації та видалення.

 

Practice Areas

Відповідність I-9

Solow, Hartnett та Galvan можуть надати консультаційні послуги I-9, щоб Ваша компанія була готова до видачі NOI. Ми можемо допомогти Вашій компанії з відповідністю I-9.

 

Immigration Appeals Philadelphia

Імміграційні апеляції

Наші адвокати є експертами в аналізі матеріалів справ та подачі апеляцій до BIA (Апеляційна рада з імміграційних справ), AAO (Адміністративне апеляційне управління) та Федеральні апеляційні суди.

 

Philly Immigration- I-9 compliance

Звільнення від відмови в імміграції

Ми спеціалізуємося на підготовці та подачі складних та трудомістких ситуацій у разі відмови в імміграції, необхідних для врахування факту в’їзду чи незаконного перебування в США.

 

Employment Based Immigration Assistance

Імміграція на основі працевлаштування

Більшість передових досліджень та сільськогосподарського виробництва США виконується іноземними громадянами. Ми допомагаємо корпораціям знайти потрібних людей для роботи.

 

Student & Exchange Visas

Студентські та обмінні візи

Ми прагнемо допомагати студентам і викладачам, коли вони орієнтуються на багатогранній території, на яку поширюються імміграційні закони та правила США.

Naturalization

Натуралізація

Натуралізація – це головна нагорода за багаторічну наполегливу роботу з нашими клієнтами. Це честь і задоволення допомагати створювати нових американців.

U-visas & T-visas

U-візи та T-візи

Якщо ви стали жертвою злочину та можете допомогти правоохоронним органам розслідувати та/або переслідувати цей злочин, ви та ваша сім’я можете мати право подати заявку на отримання U або T візи.

Asylum & Refugee Law Assistance

Консульська обробка

Консульська обробка – це процес, під час якого особа, яка є бенефіціаром схваленої імміграційної петиції та має номер імміграційної візи, негайно доступний.

Asylum & Refugee Law Assistance

Закон про шукачів притулку та біженців

Заявники про надання притулку, яких представляє адвокат, мають утричі більше шансів отримати задоволення. Ми допоможемо вам зібрати значну кількість доказів і надійних свідчень, необхідних для підтвердження вашої претензії.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ СЬОГОДНІ
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи форму нижче, щоб зв'язатися з адвокатами Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law про Ваші імміграційні цілі. Наші офіси розташовані у Філадельфії, Коллінгсвуді та окрузі Честер. Якщо це надзвичайна ситуація, будь ласка, зателефонуйте нам, а не заповнюйте форму.