Студентські візи та візи за обміном

Адвокати Solow, Hartnett та Galvan знають, наскільки багатогранними є питання академічної імміграції, пов’язані зі студентськими візами. Прикладом цього може бути те, що Ви знаходитесь у США за студентською візою F-1, але Ви також шукаєте постійну роботу. Інший сценарій може полягати в тому, що у вас є статус J-1, і Вам потрібна допомога у подачі заяви про звільнення від сплати 212(e) для подолання вимоги про дворічне перебування в сім’ї, щоб негайно влаштуватися на роботу або отримати докторський ступінь США. Можливо, Ви опинилися в невдалій ситуації, коли ненавмисно втратили статус неіммігранта F-1, і Вам потрібно подати заяву на відновлення вашого статусу студента. Наші юристи в Solow, Hartnett та Galvan Immigration Law готові надати точну пораду, яка Вам потрібна, за цінами, які знаходяться в межах досяжності студентів.

Адвокати Solow, Hartnett і Galvan з імміграційного права можуть надати студентським організаціям і школам семінари з питань, що часто ставляться імміграції та перебування іноземного студента в Сполучених Штатах. Наші адвокати вважають, що цей тип інформації має бути легкодоступним і навіть надаватися як державна послуга. Відповідно, ми зазвичай надаємо ці інформаційні сесії як безкоштовну послугу зацікавленим організаціям та школам.

Більшість іноземних аспірантів у Сполучених Штатах також стикаються з вирішенням подвійної складної проблеми: знайти академічну роботу в Сполучених Штатах, переконавшись, що у них є імміграційний статус, який дозволяє їм працювати у Сполучених Штатах як професори, лектори та дослідники, і ми готові полегшити цей лякаючий процес. Адвокати Philly Immigration Lawyers розуміють унікальні проблеми здобуття академічної роботи та мають тісні зв’язки з академічною спільнотою. Наші адвокати будуть раді надати Вам точну оцінку ваших варіантів імміграції до США, щоб максимально використати Ваш професійний потенціал. Команда багатомовних юристів SHG Immigration Law має досвід у багатьох областях, включаючи допомогу у наступному:

  • Самостійні петиції EB-1 для академіків та дослідників з визначними здібностями
  • Петиції EB-2 для видатних професорів та дослідників
  • Особливі випадки найму EB-2 для викладачів університетів та коледжів, які не є постійними співробітниками
  • Звільнені від обмежень петиції H-1B для неімміграційних навчальних та дослідних петицій
  • Візи TN для мексиканських та канадських вчених.

Якщо у Вас є будь-які питання про ваші можливості як академік або дослідник у Сполучених Штатах, ми будемо раді стати Вашими партнерами в досягненні Ваших імміграційних та професійних цілей у Сполучених Штатах.

ПРИЗНАЧИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам з Вашими особливими імміграційними потребами. Будь ласка, використовуйте кнопку нижче, щоб зв'язатися з нами щодо Вашої ситуації.